Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi bağırsakin bir tane değil çabucak bir küme hekimin onayı gerekir ve keyif oturmuş raporuna lüzum duyulur. Gebelik boyunca takip edeni yapılan bebeğin sakatlık evet da duygu ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabilinden durumlarda terapotik kazıma (terapi lakinçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kazıma işçiliklemi esnasında Umumi duyum yitimi evet da Yerel duyum yitimi uygulanır. şahıs Umumi anesteziye aldatmaınacak ise prosedür öncesi 4 saat kadar oral kurumı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise evet da önceden strüktürlmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi duyum yitimi ile kazıma strüktürlır. Sade kişinin eskiden yaptırmış olduğu kürtajları var ise evet da uygun doğum eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel duyum yitimi strüktürlabilir. Yerel duyum yitimi Anestezi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel darular ile uyuşturulur. Umumi duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) minval ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı aracılığıyla strüktürlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) strüktürsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika kadar sürer. Yerel duyum yitimi ile 15 dakika kadar, Umumi duyum yitimi ile 30 dakika kadar sonra zat aile zeminına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak lakinçlı Hekim aracılığıyla darular önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra zat Denetçi lakinçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son adet tarihi bakımından meşru olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma meşru boşaltma evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile alakalı bu prosedür sadece kadın doğum uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve hasta beyninde örtülü kalmaktadır. Gebede kritik bir dert bulunan ise ve gebe kalma durumu zat bağırsakin risk oluşturuyor ise evet da hamilelik boyunca zararlı olan hemen kendisinin kullanmakta mecburi kılındığı darular var ise kişiye terapotik kazıma (terapi lakinçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir