Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıkan bir Fen Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnız başına öne çıkan en yüce oranda ilaç ciğererik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu yüce adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği düzlükı büyültmek talip Alkoçlar, orantığı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın umumi serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanın veri nişanarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen serarı fehvaında ülkesini kalıcı temaşa eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi servuruları ile bile meşhurdur. 143 adet servurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin gelişen vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında çıktı başlıca bir uzman olmasıyla alay malay kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yüce bir öneme ehil olan Alkoçlar, Cihan çapında makam edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün güruhlen flavonol glikozit esaslı yetişmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise enam beyninde en çok buluş belgesi servurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Fen Kayırıcıı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkızılışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı yardımıyla kandırıcı hizmetlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse birlikte asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş kalıcı olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay yetişmek üzere sağaltım yuğrunda geliştirdiği birlikteşkeleri keşfederek insaniyet tarihine yüce bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile temelı giranbaha molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek iletmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz güçlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız aşina şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (canip bulaşık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonra ise 25’e andıran ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Yekpare çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birkötü şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda makam almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Havarisıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca birlikteşkenin birlikte insanoğluna yarayacak hizmetler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta canipıkların geçmesi ciğerin makul bir demı beklesek birlikte birtakımları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile ciğererisinden zahmetsiz bir şekilde sağaltım edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. Hassaten cinsî hizmetlev bozukluğunu da sağaltım geçirmek ciğerin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış hınçe karşı mukavim ve güçlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi servurularının 2000 adetine andıranın doğruluk sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı hizmetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun mevkut kapanmalara ve toplumsal hayattan uzak zaruri soy istirahatlarine sunulan artan dünya toplumlarında birkötü alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir ivinti kazanmış durumda.

Konuyla alakadar görüşünü bildirme eden Spektral Holding Yönetim Kurulu Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına yapılabilecek en haklı katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Fen Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yüce miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna bir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da yüce gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis orantığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde makam düzlük özge fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok yüce bir oranda farmasötik birlikteneşeli patentinin doğruluk sahibi olması ve servurusunu ilk yapan kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın asliye lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser düzlükında çkızılışmalarını kalıcı kocaleterek kalıcı faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birkötü defa Türkiye Yılın Fen Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil el dışında doğrusu global anlamda da birkötü ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı ilaçların içinlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile alay malay kandırıcı hizmetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı hizmete yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birkötü farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken bir faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkızılışmaları bulunan Spektral Envestisman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma değer yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda makam düzlük bir altın sahası ile alay malay serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki yükselmek bileğhizmetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan değer veya miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a tabi mızrap ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal ast yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar bile veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimî güvence olarak hizmettiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.akarsu ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yetişmek üzere iki sınai hammadde mızrap sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen alfabelı açıklamada mezheplerine makam verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yüce katma değer sağlama potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise katıksız malzeme yapısındaki berhavaluklar yardımıyla koca derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka en planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının orantı vadede CRIRSCO kriterlerine yakışır rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada makam düzlük ayrıntılara bakarak ayrıca, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir