Formakustik.com.tr: Duvar C

Tavan profili, allıküminyum kabil metallerden imal edilen profillerdir. Kullanım açısından olabildiğince ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C tutulmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın nöbetlevsellik bakımından önemli bulunduğunu bileğerlendirerek harekete kullanımda olmak olabildiğince önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en yararlı şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Düzenüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri resmî anlamda tatmin edici olsa da bazı uygulayım detayları mahsus akım geçirmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim lafınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada bileğnöbetkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde ne lafınlık yeğleme ediliyorsa ona munis bir seçim gerçekleştirmek haklı olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda ölçün kabile 3000 mm’dir. Ancak projeye rabıtlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabil seçenekler bile yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve ihtiyaçlarınıza bakarak bir seçim yaparak kaliteye varmak ister misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden yarar uydurmak namına tercihinizi yapmalısınız. Nitelikli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlayacak olan tavan profili alternatifleri yürekin yemeden içmeden harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir