Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Tarihi

Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim bilimi Derneği tarafından 1975 senesinde kurulmuşdolaşma. Faik kalitede eğitim bilimi vermeyi fakatçlayarak sürdüren nadir okullardandır. Mektep, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim bilimi vermektedir ve öğrencilerin hem akademik hem bile toplumsal becerilerini geliştirmelerine odaklanır. Mektep vermiş başüstüneğu eğitim bilimi sebebiyle fen adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde eke gösteriş oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , ılımlı ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en elleme eğitimi özgülemek midein en son teknolojik eğitim bilimi araçlarını kullanır. Örneğin, okulda etkileşimli tahtalar, tabletler ve sayısal eğitim bilimi yazılımları bulunur. Bu araçlar, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini henüz içli ve çalgılı çağanaklı hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Mektep, aynı zamanda öğrencilere kreatif niyet ve problem çözme yeteneğini geliştirmeyi fakatçlar. Bunun midein okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar yoluyla problem çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini söylem etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına imkân teşhisr. Ve onların kreatif niyet becerilerini geliştirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin toplumsal ve kültürel becerilerini bile geliştirmelerine yardımcı olabilir. Mektep, öğrencilere sanatsal, sportif ve toplumsal etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere sıkılmalarına imkân teşhisr. Bu etkinlikler, öğrencilerin toplumsal becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Ve onların okulda, toplumda henüz artı bir hüküm bırakmasına yardımcı olabilir.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej ayrıca öğrencilerine mekân dışı seyahetleri ve lisan eğitimi üzere ulama eğitim bilimi fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin cihan için bilgelik sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanıdıkmasına yardımcı olabilir. IPA Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış başüstüneğu lisan eğitiminin etkisiyle sonraki yıllarda University of California’da almış başüstüneğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı lisan eğitimi, öğrencilerin cihan için henüz bir küme bilgelik sahibi olmalarına ve farklı lisan ve kültürlerle henüz kolay iletişim kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim bilimi Derneği tarafından 1975 senesinde kurulan ve bugüne kadar standardını hafız bir okuldur. Mektep, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim bilimi verir ve öğrencilerin hem akademik hem bile toplumsal becerilerini geliştirmelerine odaklanır. En son teknolojik eğitim bilimi araçlarını kullanarak, problem çözme ve kreatif niyet becerilerini geliştirmeyi fakatçlar.
üste, öğrencilerin toplumsal ve kültürel becerilerini bile geliştirmelerine yardımcı olabilir. Dar dışı ekskursionlar ve lisan eğitimi üzere ulama eğitim bilimi fırsatları da sunar. Birmebzul ünlü, işlemkayırıcıı, muvaffakiyetlı Marifet İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir