MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı silme kontralayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden ilişkin bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yaratıcı tatbikat günce yüzlerce saat dinlenerek konum yüzeyünde İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla yapılarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde diyar haricinde canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak diyar haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce laf ettiriyor. Eserin bu denli yakıcı evetğu bilinmiş olduğu muhtevain tatbikat ve öbür dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut kovalamak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça laf ettiren tatbikat elhak görülmeye kırat. İnternet sitesi silme taşınabilir uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi kalıcı vüruttirilmekte ve kullanıma henüz akla yatkın bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan neva sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde özümleme edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Gündüz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce isim hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbikat marketlerden baktığınız zaman uygulamanın noktaının ve indirilme oranının ne denli faik olduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında elhak hoş bir iş çıkadınp insanlara en dobra şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir