mobil ödeme bozdurma nedir

Hareketli ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının aldatmaışdataş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme para sistemi ile Ödeme düzenlemek isteyen eşhas, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip aldatmaışdataş çalışmalemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sebebiyle bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yol bakiyesi ise krediden düşüş dokumalır. Bunun yerı rabıta iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle de gerçekleştirilebilir. Bu çalışmalemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği yalınlık bulunan güven kartları aracılığı sebebiyle olur.

Hareketli Ödeme Sistemi sebebiyle Satışlarda Arkaış Soruşturma
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin garaz kitlelerinden bulunan yoğaltıcı gruplarının aldatmaışdataş aldatmaışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının güven ve vezneci ekeı yöntemi ile aldatmaışdataş yapmayı yeğleme ederken güven ekeı ve vezneci ekeı namevcut eşhas ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya mobil ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri yeğleme ederek aldatmaışdataş yamayı yeğleme eder.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya esasladığından itibaren bu sistemi kullanan çok zait isim ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini tutmak ister. Doğrusu kısaca bahsetmek gerekirse mobil ödeme sistemi taraf yer e- kâr şirket yerleri ulaştığı garaz kitleye bir yeni kol henüz eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satışlarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine taraf vererek, garaz kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda henüz çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir