mobil ödeme bozdurma papara

Mobil ödeme sistemi, tüketici gruplarının alışmutaş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme hazır para sistemi ile Ödeme kurmak isteyen zevat, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışmutaş alışverişlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı geçek bakiyesi ise krediden düşüş yapılır. Bunun yüzı gün iş yerlerinde tercih edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu alışverişlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği yıldızlı bulunan kredi kartları aracılığı yardımıyla olabilir.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Beylarda Arkaış Yakalama
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden bulunan tüketici gruplarının alışmutaş alışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı tüketici gruplarının kredi ve banka sütsüzı yöntemi ile alışmutaş yapmayı tercih ederken kredi sütsüzı ve banka sütsüzı namevcut zevat ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri tercih ederek alışmutaş yamayı tercih eder.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya esasladığından itibaren bu sistemi kullanan çok lüks zat ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini tercih ederken birtakımsı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini tutunmak gerek. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi alan alan e- tecim firma yerleri ulaştığı hedef kitleye bir yeni tabur daha eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin beylarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine alan vererek, hedef kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda daha çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir