pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde ülke almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) künde zarfında hileışdataş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışdataş muktedir olmak için oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile hileışdataş muktedir olmak o denli emeksiz değildir. Çünkü bu kârlemler dolar kuru üzerinden işlem kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda henüz fazla silah gücü kabilinden hilelere kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu henüz yararlı oynamanızı sağlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere ülke mevdutir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de ülke mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içinde ülke vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değkârtirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde ülke vadi UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu için içine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişik gharabelik ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında künde kuruluşmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını seyircilere göstermek için kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu tertibat hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek için devamlı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her devran bir reviş bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke vadi duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda ülke vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu numara sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi ağırlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot yek kelime kabilinden görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç koparmak yahut bir nesneyi nişan koparmak valörına gelirken Bot kelimesi, bir kârin kendiliğinden olarak kuruluşlması valörına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir